LET DO BANGKOKU

10. září 2008 v 7:55 | Lus / Honza |  DENÍK ZE ZÉLANDU
Fuj letadlo, ty vole, já tam nevlezu… nastupovala jsem jako poslední, teda vlekla jsem se jak sopl pøed holubím couváním. Vilkom tù avr érplen. Tssssssssh to mi øekne s úsmìvem a že jsem podìlaná strachy až za ušima, to jako neví jo nebo co??
Je mi hùø než jsem èekala… ježkovy voèi my se rozjíždíme a bezpeènostní instruktáž, no to mì jako FAKT UKLIDÒUJE!! Honzo já vyskoèím, Honzo jako já fakt nechci.. Honzoooo…¨
Moje úzkostlivé volání k mému neúzkostlivému pøíteli bylo marné. Beztak vzlétáme. Teda jak si to šílené rachtání motorù a neznámých zvukù a tlakové vlny mùže nìkdo užívat, to fakt nechápu. Já teda ne. Je to nechutný. NECHUTNÝ!!! Je mi blbì.. ještì asi tak ètyøi hodiny, než mì sklátí únava a já jsem v øiti jen pøi turbulencích.
Èeká nás nekoneèných 26 hodin letu. Ty turbulence øádìj jako prase. Se sevøenýma pùlkama jsem se modlila, a to pøežijeme a skoro jsem i Honzu požádala o ruku, abych to jakože ještì stihla..
Uklidòující moment - jídlo. Zneklidòující - turbulence. Další uklidòující moment v letadle - další jídlo. Zneklidòující moment - bouøka pod náma.. ale to je v cajku… ježkovy turbulence!! s letadlem to švihá jak s kajakem na válci… Voda, džus, voda, kafe. Další uklidòující moment jídlo. Ty vado ještì jedny turbulence a všechny uklidòující momenty budou v hajzlu nebo v ulièce!!
Po 11 hodinách pøistáváme v Bangkoku. Ty bláho, to je ještì vìtší hnus než vzlítávání. Jsem zaražená do sedadla, jak kdybych couvala pøed kulkou. Drtivì maèkám Honzovu ruku a víèka tisknu k sobì v domnìní, že slepota bude lepší než pøistávání. Esmeralda urèitì letìla letadlem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama