Honzovy narozeniny

26. října 2008 v 3:15 | Lus |  DENÍK ZE ZÉLANDU

Honzovi je 30! Takové kulatiny. Práskla jsem mu plán s plaváním s delfíny, nebo výlet na lodi.. Honza si nevybral, nechtěl do hrotit. Takže jsem mu vybrala maorské fotoalbum, které jsem naplnila prvníma fotkama z NZ. zjistila jsem, že fotky se necháme určitě udělat, až přiletíme do Čech. Protože máme nádherné fotky v širokoúhlém formátu a ty ve Fujifilm rozhodně nepobrali. Ani vytvořená panoramata. Ale něco jsem přeci jen vytvořila, koupila lepidlo, zlatou a stříbrnou tužku a začala tvořit. Ještě přáníčko - vtipné a vkusné :-) Tradiční nanukáč - na který je zvyklý z domova :-) Našla jsem takový přímo na narozeniny dělaný :-) Posléze jsem zjistila, že je barevný jak studio kamarád a je dobré dát ho děcku tak do 10 let.. Ale proč ne k 30-nám?? Ono totiž na obalu nebylo vidět, jak ten dort nanukový vypadá :-D Ještě jsem pořídila žolíky a dárkovou tašku a termohrnek s NZ motivem a doufala jsem, že udělám Honzovi radost :-)

Ráno, na Honzovy narozky, jsem vstala skutečně časně a připravila Honzovi snídani do pelechu. Míchaný vajíčka se slaninou, kafe do nového termohrnku a k tomu tuňáka v tomatě s cibulí, tousty :-) Snídaně skutečně vydatná, připravovaná s láskou :-) Odpoledně jsem nafoukla balónky, zatímco Honza byl v práci a přivázala je všude možně do Shedu, kde si určitě večer dáme ňákou tu skleničku.
Odpoledne dostal Honza ode mne gratulaci a dárky a měl radost a já měla radost a bylo to strašně príma :-) Večer jsme zalezli s vínem do Shedu, kde pro Honzu a ostatní ugrilovala Kim a Lingham mega rybu a Korejky připravili Sushi. Z toho měl Honza taky radost.
S rozsvícenou třicítkou na nanukáči jsem později napochodovali s Kim do Shedu a popřáli jsme všichni Honzovi Happy Birthday! :-)
Ze shedu se ozýval potlesk a cinkání hrníčků. Honza rozdal nanukáč, který kupodivu všem chutnal. Páč já prohlásila, že jsem v životě hnusnější zmrzlinu nejedla :-D Děcka Honzovi napsali nějaké to věnování na zadní stranu albumu a obecně se popíjelo. Dokonce i mě chutnalo sushi, ale rybu jsem si neriskla. Ale všichni říkaj, že je výborná ! :-)
Přání a flaška vína od Kim, ryba od Linghama, Sushi od Korejek a spousta gratulací. Myslím, že si to Honza užil :-)
O půlnoci jsme pořáli ještě Janneke - Němka, která v sobotu měla 20-iny. Pro ní připravil dort Lingham. Původně měl být na půl s Honzou, ale jelikož Honza dostal speciální ode mě, tak aby nebyla Janneke smutná. Hromadně se fotilo a juchalo.

Baštáááááááááá!

Brazílie, Německo, Irsko a Korea
Na tři přání jsme se rybě vykašlali.
Janeke a dort

Oslavenci, nebo drsní rapeři?

Kim, Honza a zmrzka
Honza, Lingham a Shane (Irsko)
Honza a Edie (Brazílie)

A zmrzlinová bitva TEĎ!!!
A slavilo se a slavilo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ravenhorn Ravenhorn | E-mail | Web | 26. října 2008 v 12:24 | Reagovat

Všechno nejlepší zpětně :-)

Mě v listopadu bude 28 let. Taky bych si na ten Zéland měl už pospíšit.

2 Doležalová Doležalová | 29. října 2008 v 17:20 | Reagovat

U nás ty Honzovi narozky byly daleko komornější

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama