PRVNÍ ANGÍNA

26. října 2008 v 3:58 | Lus |  DENÍK ZE ZÉLANDU
Jo jo, je to naprd, zalehla jsem po výletu do Rotorua s angínou. Teda nejdřív mi bylo jen divně a pak přišla ta angína. Naštěstí mám s sebou Jox a Paralen. Honza mi přivezl po práci ještě takové cucací bombóny, něco jako u nás Strepsils. Stojí tu 24 bombónů 11 NZD, což je krát 12 přesně tolik korun. :-D

Práce je totiž jeden otevřený hangár, takže krom toho, že na nás neprší vlastně pracujeme venku. Když jsme přijeli na Zéland, byly dny zalité sluníčkem a teplem. Pak ale nastalo deštivé období, kdy v noci vysloveně mrzlo, ráno jsme chvíli museli topit v autě, abychom viděli něco přes sklo. Otírali jsme jak diví. V té zimě jsme makali růčů fůčo u pásu nebo u krabic. Takže mé tělo neodolalo a jelikož jsem poslušně neležela o víkendu v pelechu, tak jsem zalehla s angínou.

No jo, alespoň jsem si přečetla knížku a v práci to problém nebyl, jen jsem se nestihla rozloučit s lidmi, které jsem tam fakt měla ráda. Petra a Petru dodatečně zdravím a přeju mnoho krásných zážitků. Snad se slezem někde na jižáku, nebo třeba ještě někde na East Cape :-) Taky naše vedoucí Helen odfrčela na dovču, ta mi taky přirostla k srdci. To byla správná baba.

Angínu teď doléčuju, ležím v karavanu a dost mě to tu .. ehm medí?? štve?? Děcka se z Hairy Berry rozutekla a teď, když jdu do sprchy nebo se napít, tak potkávám samý cizí lidi. Honza chodí do práce sám a já už se tam taky těším. snad pozítří!!! :-) Hurááááá... Potřebuju šušně :-) ...abychom mohli začít cestovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama