Kerikeri - Parrot´s safari

18. prosince 2008 v 7:44 | Lus |  DENÍK ZE ZÉLANDU


Když jsme zjistili, že je v Kerikeri chovatel papoušků a vybudoval si na zahradě jakousi papouščí stezku, nemohli jsme tam nejít. Honza má totiž sestřenici, která také chová papoušky a ta by nás zajistě nepochopila, že jsme se nebyli podívat zrovna sem :-)). A tak jsme tam šli, aby nás pochopila :-) (Ještě že nemáme v rodině lovce krokodýlů!)


Papoušci modří, žlutí, červení, zelení, nebojácní, uřvaní, hádaví.. a všichni do jednoho prostě nádherní!!Honza dodává: Dva nejvěí papouščí zvědavci si došli až k nám. Jednoho strašně zajímala moje nohavice, jiný zase, když jsme mu podali prst, vyšplhal po ruce až na rameno. Děsně ho zajímal Lucčin řetízek a u mě se mu evidentně dobře podřimovalo.

Majitel a chovatel byl prýma člověk, který se nám věnoval a zodpověděl nám všechny možné dotazy a lákal papoušky na buráky, když byli ve voliéře našemu zraku příliš daleko. Papoušci (převážně z jižní Ameriky) nám dodali pocit svobody a my si mohli užít další perfektní večer na našich perfektních cestách :-)
I papoušci mají občas doma itálii


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťule Peťule | 18. prosince 2008 v 9:33 | Reagovat

Ty jo....i když se to nemá a je to špatná vlastnost, tak vám nesmííííííírně závidím......nejvíc ty Alexandry, že jste si na ně mohly šáhnout, já si je chodím prohlížet do jednoho zveráče v HK, ale todle muselo bejt úžasný....JÁ CHCI TAKY...Jste strašně hodní, že jste tam šli a alespoň vaším prostřednictvím jsem se mohla pokochat :-)

2 Honza Honza | 20. prosince 2008 v 6:35 | Reagovat

Tak ted ma tvuj zivot novy smysl a cil ne? (rozumej cesta na Novy Zeland do Parrot' s safari) :-D

Mimochodem co jsou to ty Alexandry????? To je ten modrej?? Nebo ten s tim zobakem??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama