Konečně další článek (silvestr)

22. března 2009 v 9:38 | Luciáš |  DENÍK ZE ZÉLANDU

Myslím, že patřičnější název jsem zvolit nemohla, že?
No ale nezlobte se na nás. Nastalo období převážně pracovní.


Tak třeba začneme silvestrem a novým rokem. Vytvořili jsme si na silvestra sýrovou pomazánku a nic do více jídla jsme nechtěli investovat, protože stále byly holiday a my jsme nepracovali, takže naše účty byly poněkud vyčerpané, unavené...
Niceméně jsme samozřejmě měli dostatek vína. Rozhodli jsme se vidět nějaký ohňostroj. Bez něj to sice jde, ale s ním je to lepší.

Z informačního centra jsem věděla, že na Showground - takovej hezkej velkej zatravněnej plácek v Hastings je akce - ohňostroj, kapely, atrakce pro děcka... Ohňostroj prezentovali už v půl desáté a další o půlnoci. Jelikož showground bylo tak 15 min. autem z baráku, vyjeli jsme na dřívější poprask s tím, že pak valíme domů, aby jsme ten nový rok oba mohli přivítat se skleničkou v ruce. Park vypadal nádherně a myslím, že se tam sjel přibližně celý Hastings, protože to bylo celý zasekaný a neskutečně mnoho lidí. Jak jsme vylezli z auta, nasadila jsem si klauní nos, do ruky jsem si vzala vínovou sklénku a do druhý flašku - pochopitelně. U vchodu mě přešla sranda, sklo ZÁKAZ, alkohol ZÁKAZ. Cože??? Jak jako mám oslavit nový rok??

Akce na showground byla dělaná hlavně pro děcka, což samozřejmě chválím. Ty malý xichtíky byly tak nadšený, protože se jim všichni dostatečně věnovali a skákacích žiraf a různých jiných odrážecích stěn tam bylo mrtě.. osvětlené palmy i jehličnany podkreslovali krásnou prázdninovou atmosféru. Cukrová vata se motala proudem, alkohol se nikde neprodával, což obdivuju a je to
pro ty caparty fakt nejlepší silvestr, jaký můžou mít. O půl desáté jsme odpočítali s dětičkama fiktivní nový rok a ohňostroj začal. Byl LUXUSNÍ!! Minimálně ten samý dělali později o půlnoci, ale to my už viděli jen nějaký světýlka z dálky.Jestli potom trubky po barevných patocích naplnili pivem, už ani nevím.

Těšila jsem se, že někdo ocení můj klauní nos, ale jelikož už u vchodu nějaký postarší pán řekl svýmu nejspíš synovci - jéééé hele podívej Bugs Bunny!!, tak jsem to vzdala. Cák jsem ňákej králík??? Jen na chvíli, pak byl nos zase na nose a malý xichtíky se na mě pěkně xichtily :-)
Posléze jsme dojeli dom, dali si sklenku s Pavlem a Evkou a vydali se sami do centra Hasting, určitě tam bude hafo lidstva, možná stánky a světlobuchy, jako to bývá v Čechách. Tak tak jsme doběhli do centra a kupodivu - VŠUDE prázdno. U fontány prázdno, kolem dokola prázdno.
Je vůbec silvestr? Najednou tam přišel jeden kudrnáč, vytáhnul z báglu flašku a psal smsky. Asi taky cestovatel, kterej si myslel to samý co my. Bim bam.. půlnoc! Nenechali jsme se zmást a udělali si soukromý silvestr u kašny, bylo teplíčko a zvon byl moc pěknej. Došli jsme za týpkem, ťukli si s ním a že to spolu teda zapijem. Hupli jsme na lavičku a z týpka vypadlo, že je Polák a jmenuje se Jan Pawel - príma. Jak jsme tak tlachali uprostřed města, přáli jsme si do novýho roku s nejrůznějšími národnostmi, co chodily kolem. Nejlepší byli vysmátí černoši z jakéhosi ostrova, regé hadr :-)) Barevný čapky, dredy... super.
Glosa: Veřejné záchodky zavřené. Jdu za ně za keřík. Kolemjdoucí navátý černoch alá Lenny Krawitz měl bohužel ten samý nápad na tom samém místě v ten samý čas! :-)))

Nepamatuji si závěr. Asi toho bylo moc :-)) Domů jsme "nějak" došli.. Hlavně že jsme došli :-) Bylo to fajn :-)
Jen mě mrzí, že se nám nepovedlo našim rodinám zařvat do telefonu Happy new year přesně v dobu, kdy obědvali. Linky byly přeplněné. Zařvala jsem jindy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TomOzzy TomOzzy | 22. března 2009 v 12:57 | Reagovat

V zítřejším blesku:

"OPILÝ LENNY KRAWITZ POČŮRAL MOJÍ SESTRU! "

:-D

2 Ravenhorn Ravenhorn | E-mail | Web | 25. března 2009 v 19:37 | Reagovat

JUPÍ konečně novinky.

A pěkné.

3 Honza a Lucka Honza a Lucka | 29. března 2009 v 5:37 | Reagovat

Brácha, až mi tečou slzy, jak jsem se rozesmála :-D

4 Markéta Markéta | 30. března 2009 v 13:54 | Reagovat

Ahojky lidičky. Už dlouho jsem  tu nebyla, tak vás musím pozdravit.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj!!!

Tomáš mi u nás v Soko k příležitosti narození Matěje sdělil, co vše jsem tu promeškala... tak jsem tu a doháním ;))   ... pěkný :))

....Jo, Luci, pěknej frňák :))

Mějte se bezva ☼ PA ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama